top of page

ANKARA SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK YALITIM - İZOLASYON
Ankara Sprey poliüretan köpük yalıtım kaplamasında profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Spreyx  olarak firmamız yalıtım uygulama sistemlerinde kaliteli muhteviyatını ispatlamış malzemeler kullanıyor.

Ankara köpük poliüretan ısı ve polyurea su yalıtım uygulamalarında konut, işyerleri, endüstriyel yapılar ve kamu binalarında yapının tüm noktalarında  (temel perde, çatı zemin, çatı tavan, açık teras çatı, otopark, bodrum sığınak tavan, metal çatılar) da faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. 
Sprey poliüretan köpük ısı ve su yalıtım detaylarınız da firmamız Ankara nın tüm noktalarında faaliyet göstermektedir.

Poliüretan köpük ülkemizde son 10-15 yılda yaygınlaşan bir üründür. Ülkemizde poliüretan köpük ile ısı yalıtım uygulaması 10 yıl önce %1 ler ile ifade edilirken günümüzde bu oran % 20 lere ulaşmıştır.

Sprey köpük yalıtım Ankara ilimizde en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir. Çünkü Ankara kışın soğuk yazın sıcak geçmektedir. Dolayısıyla kullanılan klasik yalıtım ürünlerden basta ısı iletkenlik değerinin düşük olması sebebiyle daha etkili olan sprey poliüretan köpük kesintisiz yalıtım konforu sağlamaktadır. Ürün özelliklerinden ve sağladığı avantajlardan bahsedecek olursak ısı iletkenlik değeri 0,017 ye kadar düşük olan tek malzemedir. Yekpare uygulanır ısı kaçaklarına izin vermez. B2 yanma sınıfındadır (Alev yürütmez, damlama yapmaz)uzun ömrü vardır (90 yıl) uygulaması pratiktir (günde 500m2 ) bünyesinde hasare bakteri barındırmaz(hijyeniktir) Ankara Sprey Poliüretan Köpük Yalıtımın tercih sebeplerinden biride Ankara sanayi bölgesinde bulunan fabrika iş yerlerinin çatı ve duvarları metal yapılardır. Bu tür detaylar kış mevsiminde yoğunlaşma sonucu terlemeye neden olur Sprey Köpük yalıtımı ile terleme sorununu tamamen  ortadan kaldırmak mümkündür. Yazın ise sıcak geçirmeyerek fabrika da bulunan yaşam alanlarını konforlu hale getirir. 

Konutlarda ise en alt katta ve en üst katta oturmaktan kaynaklı gerek yalıtım malzemesinin olmayışı veya yetersiz kalması sebebiyle ısı kayıpları yaşanmaktadır. Ankara sprey poliüretan köpüğü çatı arasında zemine veya tavana uygulayarak %50 enerji tasarrufu sağlamak mumkundür. Aynı şekilde Bodrum garaj tavanlarına da uygulayarak garaj üstündeki dairenin ısı problemini çözmek mümkündür. 

ANKARA SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK YALITIM FİYATLARI ve teknik destek için 0312 338 35 39 - 0533 626 59 79 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page