top of page

Teras Su Yalıtım

Havuz Su Yalıtım
Metal Çatı Su Yalıtım
Otopark Su Yalıtım
Su Deposu Su Yalıtım
Spreyx - Teras Polyurea

     Açık Teraslar sürekli olarak en nemli olan korozyonlu ortamlara maruz kalmaktadır. Her yere nüfuz ederler ve pas görünümü ve yapıların bozulması gibi maddi hasarlara neden olurlar. Oturma odasının üstündeki terasın yeterince su geçirmez olması özellikle önemlidir. Bu, duvarların çatlamasına, duvarların görünümüne ve damarların, küf ve küflerin tavanının yanı sıra odadaki hoş olmayan bir küf kokusunu ortadan kaldıracaktır. Balkonların ve terasların su yalıtımı, yapısının temel bir parçasıdır. İlgili işin uzun bir süre önce yapılması durumunda, tamir işlemine dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, yapının ömrünü önemli ölçüde uzatır ve daha güvenli hale getirir. Açık  terasların, balkonların vb. su yalıtımında polyurea su yalıtımı yapı ister yeni olsun ister eski olsun ve her türlü zemin şekline uyum sağlayarak ekyersiz olarak püskürtülerek su yalıtımı sağlar.

      Polyurea su yalıtım kaplamanın  diğer su yalıtım malzemelerinden farkı diğer malzemelerle olduğu gibi ekyeri yoktur. 
Malzemenin kimyasal elementlerinin eşsiz bir bileşimi tarafından sağlanan mükemmel bir dirence ve esnekliğe sahiptir.
İklimsel etkilere, rutubete karşı dayanıklılığa, ani sıcaklık değişimlerine, mekanik etkilere, kimyasal olarak agresif maddelere, çeşitli asitlere, karşı dayanıklıdır.
Metallere polyurea  uygulayarak korozyona karşı güvenilir koruma sağlar.
Beton, ahşap, metal, poliüretan köpük ve diğerleri: Hemen hemen tüm inşaat malzemelerine mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.
Polyurea karmaşık yapılar ve geniş alanlar için idealdir.
Dayanıklılık ve aşınma direnci: özel yapısı nedeniyle, malzeme aşınmaya karşı dayanıklıdır ve ürünün kullanım ömrü boyunca mükemmel yalıtım özelliklerini korur.
Fotoğraflar
Videolar
bottom of page