top of page

Hakkımızda

    2009 yılında kurulan, Spreyx Yalıtım inşaat,konut ve endüstriyel yapı sektörü için ısı ve su yalıtım uygulamaları yapmaktadır.

Yenilenmenin ve gelişimin gerekliliğine inanan Spreyx Yalıtım, her türlü yapıda  her türlü yalıtım detayına cevap verebilecek şekilde uygulama kapasitemizi  sürekli yükselterek, müşteri memnuniyetini sağlayacak sekilde  gelişmeyi benimsedik.

     Ankara merkezli Spreyx Yalıtım,Ankara ve Türkiye genelinde basarılı şekilde oluşturduğumuz yüzlerce yalıtım  projesini gerek web sitemizden takip edebilirsiniz.

spreyx ankara
     Spreyx poliüretan & polyurea             ısı,su,ses yalıtım uygulama sistemleri    
 
Uzun yıllardır firma olarak yalıtım sektörünün içerisinde yer alan firmamız; Yalıtım sektöründe ki teknolojik gelişmelere entegre olarak geleneksel yalıtım metotlarıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize son sistem püskürtme teknolojisi de katarak emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kendi sahamızda kaliteden ödün vermeksizin eğitilmiş personelimizle birlikte yükümlülüğümüz altındaki mevzuatlara uyarak bizden istenilen şartlara uygun ürün ve çevre güvenliğini sağlamak kalite politikamızın vazgeçilmezidir.

Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlamak ve ISO 14001,OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının gerekliliklerine uymak kalite politikamızdır.

sprey köpük makinesi
     Mükemmellik ve Profesyonellik   

Uzun yıllardan beri yalıtım sorunu olan binaların ve yapıların su,sıcak,soğuk,rutubet ve nem'den korunmalarını sağlamak için günümüz teknolojisinin yalıtımda geldiği son nokta Sprey poliüretan ve polyurea yalıtım hizmetini hayata geçirmektedir.Yeni projelerimizi günümüz şartlarına uygun teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte olup hayata geçirmek adına profesyonel  adımlar atmaktadır.

spreyx poliüretan hammadde
                 Kaliteli ve Garantili Ürün   

 

Firma olarak kullanmakta olduğumuz tüm ithal ve yerli ürünlerin marka,menşei ve teknik verilerini müşterilerimizle paylaşarak uygulama ve ürün garantisi vermekteyiz

bottom of page