top of page

Çankırı Sprey Poliüretan Köpük

 Çankırı İletişim : 0535 989 76 28  

ÇANKIRI SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK YALITIM

Sprey poliüretan köpük yalıtımı Çankırı da ve  ülkemizde  büyük ölçüde yaygınlaşarak en çok tercih edilen ısı yalıtım malzemesi haline gelmiştir. Çünkü kışın evleri sıcak ve yazın serin tutmakta ısı geçirgenlik değeri baz alındığında en etkin yapı ısı yalıtım malzemesidir.

Isı kaybına neden olan boşluklara, çatlaklara ve diğer yüzeylere doğrudan püskürtüldüğü için hem yalıtkan hem de hava sızdırmazlığı sağlayarak mevcut evleri ve yeni inşaatları yalıtmak ve havalandırmak için en kolay ve en etkili yollardan birini sunar.

Sprey poliüretan köpük yalıtım Çankırı da genellikle konut çatılarında ve besi çiftliklerinde metal çatıların (trapez sac çatı) terlemesini önlemek ve ısı kaybına son vermek için tercih edilmektedir.
Sprey Poliüretan Köpüğün faydaları:

  - Konforu arttırır.

  - Metal çatılarda terleme ve damlamayı önler.
  - Böcek, bakteri ve zararlı böceklerin girmesini engeller.
  - Yoğuşmaya neden olabilecek ve küf oluşumuna neden olabilecek hava sızmasını en aza indirir.
  - Duvarlar ve çatılar gibi geniş alanları yalıtmak için boşluk ve çatlakları kapatır.
  - Genel stabilitesi nedeniyle yerleşime direnir.  
  - Diğer faydaların yanı sıra, enerji kullanımından tasarruf etmenize, ısıtma ve iklimlendirme boyutunu azaltmanıza ve cereyan ve gürültüyü azaltmanıza yardımcı olur.

      Çankırı sprey poliüretan köpük yalıtım uygulama firması olarak her türlü  ısı yalıtım uygulama detaylarında profesyonel ekibiz ve mobil izolasyon araçlarımızla hızlı,pratik kalıcı çözümler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi : Çankırı Sorumlumuz 0535 989 76 28

bottom of page